KONKURS - 5 URODZINY CHATY !

9 lutego Chata skończy 5 lat ! Z tej okazji przygotowałam dla Was konkurs urodzinowy - wystarczy przygotować dowolną potrawę z bloga i przysłać mi zdjęcie.

Główną wygraną w konkursie jest Grill stołowy firmy Raclette oraz książka Smakowita Pajda z przepisami blogerów. Dodatkowo 3 wyróżnione osoby otrzymają książkę + 3 broszury z serii Szybko i smacznie.Aby wziąć udział w konkursie należy wybrać dowolny przepis z mojego bloga, w komentarzu do tego posta proszę o krótkie uzasadnienie wyboru. 

Następnie należy przygotować potrawę, zrobić zdjęcie na którym oprócz jedzenia znajdzie się karteczka z napisem “5 urodziny Chaty”. Napisz nie może być wklejony graficznie :)

Zdjęcie potrawy w możliwie dużym formacie należy przesłać na adres monika@pazdej.pl

Ilość zgłoszeń jest nieograniczona ale proszę o przesyłanie zgłoszeń w osobnych mailach. W temacie maila proszę wpisać "5 urodziny Chaty". 

Przesłanie zdjęcia jest równoznaczne z oświadczeniem, że jesteś jego autorem i wyrażasz zgodę na publikację w albumie konkursowym na fanpage Chaty oraz w poście podsumowującym na blogu wraz ze swoim imieniem/nickiem. 

Nie wymagam polubienia strony na Facebook ale będzie mi bardzo miło jeżeli dołączycie do moich czytelników.

Konkurs trwa od jutra czyli od 18 stycznia do 6 lutego do g.23:59, wyniki konkursu ogłoszone zostaną 9 lutego czyli w dzień urodzin bloga, chcę aby ten dzień był miły nie tylko dla mnie :)

Zwycięzca zostanie wybrany przez kolektyw Pazdejowy, kryteria wyboru będą całkowicie subiektywne i nie gwarantuję, że logicznie uzasadnione. Pamiętajcie, że najważniejszą jest zabawa, jest to konkurs skierowanych do wszystkich, jakość zdjęcia nie będzie decydującą.

Organizatorem konkursu i sponsorem nagrody jestem Ja i nie jest to wpis sponsorowany przez nikogo :)

Po ogłoszeniu wyników poproszę o przesłanie adresu do wysyłki nagrody i musi to być adres na terenie Polski.

Powodzenia !